انواع پمپ های کوچک

پمپ کوچک یکی از کالا هایی است که در انواع تجهیزات پزشکی و صنعتی استفاده میشود و نقش موثری در کارکرد دستگاه شما دارد..

انواع پمپ وکیوم کوچک هوا

پمپ های کوچک هوا اگر بخواهیم آنها را به طور کلی دسته بندی کنیم به پمپ وکیوم 24v ولت و 12 ولت تقسیم میشوند. شما عزیزان میتوانید متناسب با دستگاه خود هر مدل را که میخواهید در فروشگاه بندو بس سفارش دهید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید میتوانید پمپ وکیوم مورد نظر خود را با ولتاژ و همچنین دور موتور متناسب با کار خود سفارش دهید.

بله درست فهمیدید شما میتوانید پمپ وکیوم سفارشی خود را داشته‌باشید. زیرا بند و بس با شرکت خارجی تولید کننده این پمپ ها قرارداد دارد و میتواند متناسب با نیاز مشتری خود دور موتور و ولتاژ مورد نظر را تولید کند. شما میتوانید دور موتوری بین 50 تا 600دور را انتخاب کنید و متناسب با سفارش شما این موتور ها سیم پیچی میشوند. این برای اولین بار در ایران است که شما میتوانید متناسب با نیاز خود پمپ وکیوم تولید کنید. اینکار دیگر هر گونه نگرانی شما تولید کننده های گرامی را درمورد تامین پمپ وکیوم رفع میکند.

اما نکته مهم تری که این پمپ ها را محبوب کرده‌است تنها این سفارشی بودن نیست بلکه کیفیت بی نظیر این پمپ ها است. به دلیل همین کیفیت فوق العاده است که این پمپ ها در تعدادی از دستگاه های بند و بس مورد استفاده قرارمیگیرند. کیفیت خوب این پمپ های وکیوم کوچک موجب شده‌است طول عمر دستگاه های بند و بس بالا برود و ما با خیال راحت برای تمام دستگاه های خود گارانتی و خدمات پس از فروش قراردهیم.

کاربرد پمپ کوچک

پمپ کوچک هوا بر خلاف ظاهر کوچکشان کاربرد های زیادی دارد همچنین تنوع زیادی در بین مدل های مختلف پمپ وکیوم 12 ولت DC وجود دارد. یکی از کاربرد ها آنها در کولر های گازی است که در روز های گرم تابستان به داد شما میرسد. در ادامه کاربرد ها بیشتری را برای شما مثال زدیم. اما دوست دارم این را بدانید که پمپ های کوچک میتوانند از لحاظ کیفیت با هم بسیار متفاوت باشند و با توجه به نقش مهم این پمپ ها در هر یک از مکان ها باید بهترین کیفیت را خریداری کنید. شاید روزی در اتاق عمل هنگام کار کردن دستگاه اکسیژن پمپ دیافراگمی آن به دلیل کیفیت پایین سوخت…

دستگاه های ماساژ صورت

شاید تا به حال در آرایشگاه و سالن های زیبایی دستگاه های ماساژ صورت یا پاک کننده صورت و بخار را دیده‌باشید . باید برایتان جالب باشد که تمام این دستگاه ها دارای پمپ وکیوم های کوچکی هستند که کارکرد آنها را ممکن میکند. این پمپ های وکیوم معمولا پمپ های کوچک هوا 12 ولت هستند که برق شهری به کمک یک سوئیچینگ برای این پمپ ها قابل استفاده میشود.

دستگاه ها شیر دوش صنعتی

شاید تا به حال به گاو داری های بزرگ صنعتی رفته‌باشید. در این گاو داری ها برای دوشیدن شیر از دستگاه های شیر دوش استفاده میکنند. با استفاده از این دستگاه ها سرعت کار و همچنین بازدهی خود را به شکل چشمگیری افزایش میدهند.

پمپ کوچک

دستگاه های وکیوم مواد غذایی

یکی از دستگاه های جدیدی که در سال های اخیر صنعت بسته‌بندی را متحول کرده‌است دستگاه بسته‌بندی وکیوم صنعتی است. این دستگاه ها با استفاده از همین پمپ های وکیوم کوچک هوای قوی کار میکنند. این دستگاه به کمک این پمپ کوچک هوای داخل بسته‌بندی را به صورت کامل تخلیه میکند.این کار برای مواد غذایی موجب بالا رفتن ماندگاری و حفظ ویتامین ها و مواد معدنی میشود. به دلیل همین مزیت ها امروزه دستگاه بسته‌بندی وکیوم به یکی از پر مصرف ترین دستگاه ها در صنایع غذایی تبدیل شدند.

یکی دیگر از کاربرد های فراوان این دستگاه در بسته‌بندی کالا های خواب حجم گیر یا عروسک های پارچه ای است. کارخاه ها برای راحت تر شدن حمل و نقل خود و سالم رسیدن محصولات خود به دست مشتری و همچنین کم شدن حجم آنها از این دستگاه های روز بسته‌بندی دنیا استفاده میکنند.

شما این دستگاه را میتوانید در بند و بس خریداری کنید همراه با یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش و تامین قطعات به صورت مادام العمر.

دستگاه های پیشرفته پزشکی

رسیدیم به مهم ترین استفاده پمپ های وکیوم 12 ولت که در تجهیزات پزشکی است. شما در دندان پزشکی ، اتاق عمل یا حتی اتاق های استراحت بیمارستان میتوانید کاربرد این پمپ ها را ببینید. پمپ های هوا در تجهیزات دندان پزشکی در دستگاه های اکسیژن اتاق عمل و دستگاه های بخار جهت مرطوب کردن هوای اتاق وجود دارند.

یکی از مهم ترین کاربردهای این پمپ های کوچک در دستگاه های پمپ دی وی تی است. این دستگاه ها از مرگ توسط بیماری ترومبوز  جلو گیری میکند و موجب لخته نشدن خون و قطع نشدن مسیر رگ ها میشود. از مسئولیت مهم این دستگاه در اتاق عمل میتوان فهمید که چقدر پمپ وکیوم آن نقش حیاتی دارد. به همین دلیل ما تصمیم به واردات این پمپ پر قدرت برای دستگاه پمپ دی وی تی گرفتیم تا در تامین این کالای حیاتی دچار مشکل نباشیم. این پمپ های وکیوم 12 ولت در بند و بس موجود است.

قیمت مناسب را از کجا بخرم

آقا دیگه زشته اگر تا اینجا خواندی و این سوال را بپرسی. بهترین قیمتو از همینجا بخر میدونی چرا؟ اولا برای خرید هر محصول برای اینکه بفهمی باید کدوم مدل را بخری میتوانی زنگ بزنی پشتیبانی راهنمایی میکنن که متناسب با نیازتون خرید کنید. تازه تضمین قیمت و کیفیت هم دارند. به خاطر اینکه مستقیم با شرکت های تولید کننده خارجی قرارداد دارند و میتوانند بهترین قیمت را با بهترین کیفیت بخرن.

از همه اینا مهم تر شرکت بند و بس خودش تولید کننده انواع دستگاه های بسته‌بندی هست و کلی از مشکلات تولید را پشت سر گذاشته و میدونه تامین این قطعات چقدر مشکله به خاطر همین برای تامین این قطعات بدون واسطه قدم گذاشته. میدانید این از وبسایتمون معلومه شاید تعداد محصول زیادی نداشته‌باشیم اما هر محصولی که داریم خودمون در تولید دستگاه هامون استفادش کردیم کیفیتش ثابت شده تازه تعداد زیادی خرید کردیم که بتوانیم با بهترین قیمت دست تولید کننده ایرانی برسونیم. پس وقتو تلف نکن همین الان خرید کن.

امیداورم این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده‎‌باشد به امید موفقیت تک تک شما عزیزان و گردش چرخ تولید به کمک شما تولید کننده زحمتکش.