بالشتک هوا (کوسن هوا)

چرا از بالشتک هوا استفاده کنم؟
ایمنی بالا

بالشتک هوا به دلیل داشتن حجم و هوای بیشتر محافظت بهتری از محصول میکند.

برندسازی

با چاپ لوگو و طرح اختصاصی خود روی بالشتک ها هوا برند خود را معرفی کنید.

کاهش وزن بسته

90 درصد حجم بالشتک ها را هوا تشکیل داده که باعث وزن کمتر بسته ها میشود.

سرعت بسته بندی

بالشتک های هوا به دلیل داشتن پرفراژ سرعت بسته بندی شما را بلا میبرند.

بالشتک هوا چیه؟

رول های بالشتک هوا رول های فشرده شده خالی از باد هستند که به کمک دستگاه تولید بالشتک هوا  به ضربه گیر بسته بندی قابل استفاده تبدیل میشوند. مزیت خاص این بالشتک ها حجم کمتر  و چاپ اختصاصی روی آنها است. به عبارتی باعث کاهش هزینه بسته بندی و همچنین انبارداری شما به دلیل فشرده بودن میشود​.

بالشتک هوا (کوسن هوا) چیست؟

وقتی که شما عزیزان نیاز به حمل و انتقال اجسام ریز و شکستنی دارید وقتی می خواهید این اجسام از هر گونه ضربه و شکسته شدن و آسیب دیدن در امان بمانند نیاز به کوسن هوا و یا همان بالشتک هوا دارید و خلاء این ضربه گیر های بسته بندی اینجاست که حس می شود.

بالشتک هوا از نمونه ضربه گیر های بسته بندی است. با اختلاف ارزان ترین و همچنین کاربردی ترین نوع ضربه گیر ها این بالشتک های هوا هستند. به علاوه بسته بندی ایمن و خلاقانه برای شما ایجاد میکنند که بر روی جذب مشتری و همچنین سالم رسیدن کالا به دست مشتری نقش موثری دارند.

تفاوت اصلی این بالشتک های هوا نحوه خرید و استفاده آنها است زیرا این ضربه گیر های در قالب رول های فشرده در اختیار شما قرار میگیرند و شما با استفاده از دستگاه تولید بالشتک هوا این رول های فشرده را باد میکنید. حتما از خودتان میپرسید دلیل اینکار چیست در ادامه با من همراه باشید تا مزیت خاص استفاده از رول های فشرده بالشتک هوا را با شما در میان بگذارم.

مزیت بالشتک هوا نسبت به سایر ضربه گیر ها

خب دوستان حالا چرا این محصول خیلی خفن اینقدر محبوب شده ؟

دلیل اصلی محبوبیت بالشتک های هوا قابلیت چاپ پذیری و رنگ پذیری آنها است. شما میتوانید بر روی این محصول لوگو شرکت ، آدرس فروشگاه خود و هر چیزی را به طور سفارشی چاپ کنید که بسته بندی شما را بسیار زیبا میکند.

از دیگر مزایای این محصول این است که ضربه گیر فوق العاده سبکی به شمار می آید  برای حمل و نقل آن هزینه اضافی متحمل نمیشوید. راستی بحث هزینه شد. بالشتک های هوا بسیار ارزان تر از نایلون حبابدار و هر نوع ضربه گیری که میشناسید هستند. همچنین به دلیل هوای زیادی که در آنها جای میگیرد ایمنی فوق العاده ای به محصول شما میدهند.

یکی از مسائل مهم که این محصول را برای فروشگاه های بزرگ ضروری کرده حجم خیلی کم رول های باد نشده است. فکر کنید شما از نایلون حبابدار قدیمی استفاده کنید اصلا فکرش هم عذاب آور است حتما میپرسید چرا ؟ 

زیرا شما باید هزینه زیادی برای حمل و نقل آنها بپدازید و مجبور به اختصاص دادن انباری به این نایلون های حبابدار میشوید. این کار علاوه بر کاهش هزینه انبارداری سرعت بسته بندی شما را نیز کند میکند. شما برای بسته بندی نیاز دارید نایلون های حبابدار را برش دهید که همین از شما زمان اضافه میگیرد. اما در این محصول شما نیازی به برش دادن ندارید زیرا خودش برای برش پرفراژ دارد.

این محصول با پر کردن فضای خالی اطراف محصول در کارتن موجب میشود محصول تکان نخورد که در نتیجه هنگام حمل و نقل آسیبی به آن وارد نمیشود.

بسته بندی با ناسلون حبابدار

اینجا به صورت موردی به مزیت های استفاده از بالشتک هوا میپردازیم.

  1. 1. سبب کاهش وزن و حجم محصول: بسته‌بندی به کمک بالشتک هوا باعث کاهش وزن و حجم محصول شده و در نتیجه هزینه حمل و نقل را کاهش می‌دهد. 
  2. 2. آسانی در حمل و نقل: رول های بالشتک هوا به دلیل حجم کم و باد شده نبودن هزینه حمل و نقلشان بسیار ارزان تر از سایر ضربه گیر ها است و در حجم و هزینه خمل و نقل و انبارداری صرفه جویی میشود 
  3. 3. قابلیت بازیافت: بالشتک هوا از مواد بازیافت‌پذیر ساخته شده است و در نتیجه به حفظ محیط زیست کمک می‌کند. بعلاوه باعث میشود هزینه نهایی کمتری برای شما داشته باش به واسطه بازیافت پذیر بودن مواد اولیه بکار رفته در این بالشتک ها.
  4. 4. اقتصادی بودن: رول های فشرده شده بالشتک هوا به دلیل کاهش هزینه حمل و نقل و همچنین انبارداری باعث کاهش هزینه ها میشوند. همچنین به دلیل فشرده بودن این رول ها قیمت بسیار کمتری از سایر ضربه گیر های بسته بندی دارند که باعث میشود کارخانه های بزرگ از این نوع بسته بندی استفاده کنند.
  5. 5. چاپ طرح اختصاصی: چاپ طرح اختصاصی روی بالشتک هوا، یک روش بسیار جذاب برای تبلیغات و برندینگ محصولات است. با اضافه کردن لوگوی شرکت یا طرح دلخواه بر روی بالشتک هوا، می توانید برند خود را به روشی جذاب و هنرمندانه معرفی کنید.
  6. 6. تنوع در مدل ها: بالشتک های هوا در ابعاد متفاوتی تولید میشوند که باعث میشود با هر شکل بسته بندی سازگار باشد. همچنین این رول های فشرده شده تنها به شکل بالشتکی محدود نمیشوند بلکه به شکل نایلون های حبابدار در طرح های شش ضلعی و دایره ای نیز موجود میباشند.

کاربرد های بالشتک هوا

بالشتک هوا محصول جدید است برای جاگزین شدن هر نوع ضربه گیری که در بسته‌بندی ها استفاده میکنید. برای مثال کیف فروشی ها دیگرنیاز نیست داخل کیف های خود را با کاغذ های باطله پرکنند. میتوانند از بالشتک های هوا ضربه گیر که بسیار شیک تر و زیبا تر هستند استفاده کنند.

یا حتی فروشگاه های آنلاین مانند دیجی کالا که برای بسته‌بندی خود از این بالشتک ها استفاده میکنند. این کار موجب سالم ماندن محصولات و همچنین زیبایی بسته‌بندی آنها میشود. اما دلیل اصلی استفاده از بالشتک ها این نیست.

اما چرا این بالشتک ها برای فروشگاه های بزرگ جذاب تر هستند؟

در گذشته این فروشگاه های بزرگ برای بسته‌بندی خود و ایمنی محصول از نایلون حبابدار استفاده میکردند. این نایلون ها بسیار خوب بودند اما وقتی پای سفارشات زیاد و زمان کم در میان باشد اصلا انتخاب درستی نیستند. این نایلون های حبابدار  باید انبار میشدند که هیمین هزینه اضافی روی دست آنها میگذاشت. همچنین انبار کردن آنها بصرفه نیست چون شما دارید حجم زیادی هوا را انبار میکنید. پس راه حلی به وجود آمد به نام دستگاه های بالشتک هوا که بتوانند این نایلون ها را به صورت رول های کم حجم تحویل بگیرند و پر بادکنند برای استفاده. شما میتوانید با دیدن ویدیو زیر متوجه کار این دستگاه بشوید.

کاربرد های بالشتک هوا

نحوه استفاده از رول بالشتک بسته بندی

بالشتک های هوایی که در تصویر بالا مشاهده میکنید در ابتدا به صورت رول های بالشتک هوا هستند که خالی از باد هستند. سپس با استفاده از دستگاه تولید بالشتک هوا این رول های بالشتک باد شده و به بالشتک هوا ضربه گیر که برای بسته بندی قابل استفاده است تبدیل میشوند.

برای درک بهتر از کار این دستگاه جدید پیشنهاد میکنم ویدیو اول مقاله را مشاهده کنید.

همانطور که دیدید این دستگاه قابلیت تولید بالشتک هوا را در هر شکل و اندازه ای دارد. شما عزیزان میتوانید با سفارش دادن رول منحصر به فرد خود از این محصول برای بسته بندی هر کالایی استفاده کنید. برای مثال ما عنوان تصویر بالا را در قالب بسته بندی موبایل قرار دادیم زیرا در این نوع از بالشتک های هوا امکان بسته بندی موبایل به بهترین شکل وجود دارد.

راهنمای خرید دستگاه تولید بالشتک هوا

دستگاه تولید بالشتک هوا ZL1000

خب از نکات دیگه ای که باید بهتون بگم  خرید دستگاه های بالشتک هوا است. دوستان این دستگاه ها مدت زیادی نیست که وارد بازار جهانی شده به همین دلیل سعی کنید از شرکت هایی که گارانتی دارند بخرید. زیرا احتمال خراب شدن بنز مدل 2022 هم وجود داره پس با خیال راحت از جای مطمئن بخرید که دچار مشکل نشوید.

یکی از شرکت هایی که من باهاشون آشنایی دارم و اولین وارد کننده و همچنین اولین تولید کننده مدل ایرانی این دستگاه هستند شرکت بند و بس است که برای هر مدل دستگاهشون 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارند.

در حال حاظر شرکت بند و بس بیشترین تنوع را در دستگاه های تولید بالشتک هوا دارد پس اگر شما نیازمند راهنمایی خرید دستگاه بودید حتما با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

چرا رول بالشتک هوا ؟

یکی از موضوعات جدید در زمینه فروش و بازاریابی خلاقیت است. خلاقیت در چی؟

خلاقیت در همه چیز ، از طراحی فروشگاهت ، پیج اینستگرامت ، بنر های سایتت تا بسته بندی محصولت. آره درست فهمیدی حتی بسته بندی هم مهمه برای فروش. مثال بارزش میدونی چیه؟

تا به حال برای کسی شده بخواهی شیرینی ببری معمولا میری یک بسته شکلات اون کارتن خوشگلا یا ما اصفهانیا یه جعبه گز میخریم به نظرتون چقدر به طعم اون برند دقت میکنیم ؟ ما فقط دنبال یک چیز شیک و زیبا میگردیم اونجا کالا را تست نمیکنیم که.

خب اینجا فهمیدید که توی نگاه اول شما میتوانید با خلاقیت مشتریو جذب کنی برای دفعه اول. دقت کنید که اگر محصول شما کیفیت خوبی نداشته باش فقط یکبار مشتریو جذب کردی و بعدش عمرا ازت خرید کنه.

تاثیر بسته بندی و فروش محصولات یکی از نکات اساسی است که هر کدام از صاحبین کسب و کار باید به آن دقت داشته باشند. برای مثال شما وقتی میتوانید با استفاده از بالشتک های هوا و چاپ سفارشی روی آنها بسته بندی خود را با حداقل هزینه بسیار زیبا تر کنید و هم تبلیغ شرکت و محصول خود را موقع حمل و نقل انجام دهید چرا نکنید. همچنین این بالشتک ها به دلیل حجم بیشتر هوایی که میگیرند ایمنی بیشتری دارند و محصول شا را تا درب منزل مشتری ضمانت میکنند. قطعا هزینه ای که شما برای بسته یندی انام میدهید با سودش به شما بر میگردد.

هزینه ای که شما برای بسته بندی خوب میکنید مثل هزینه تبلیغات است. شاید در ابتدا بگویید هزینه الکی انجام دادم اما بعد از مدت کوتاهی تاثیر فوق العاده آن را در فروش خود میبینید.

امیدوارم از اطلاعات بالا در کسب و کار خود استفاده کنید به امید موفقیت تک تک شما عزیزان.

 

سوالات متداول

چاپ سفارشی روی بالشتک های هوا به چه شکل است؟
شما برای سفارش بالشتک هوا با طرح اختصاصی با پشتیبانی ما تماس بگیرید و پس از ارسال طرح خود برای ما بالشتک هوا با چاپ سفارشی برای شما ارسال میشود. لازم به ذکر است که حداقل سفارش برای چاپ اختصاصی 100 کیلوگرم است.
در چه ابعادی بالشتک هوا وجود دارد؟
در حال حاضر در دو عرض 20 سانتی متر و 40 سانتی متر با طول های اختصاصی تولید میشوند که شما میتوانید متناسب با نیاز خود این بالشتک ها را به ما سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *