صفر تا صد چاپ روی بالشتک هوا

صفر تا صد چاپ لوگو و طرح اختصاصی روی بالشتک هوا

چاپ لوگو یا طرح اختصاصی روی بالشتک های هوا میتواند بسته بندی شما را منحصر بفرد و بسیار جذاب تر کند. اینجا با نحوه سفارش بالشتک هوا با چاپ اختصاصی آشنا میشوید.

ساخت کلیشه برای چاپ روی بالشتک هوا

ساخت کلیشه برای چاپ روی بالشتک هوا

برای ساخت کلیشه چاپ رول های بالشتک هوا مراحل زیر را انجام دهید.

  1. طرح اختصاصی یا لوگو خود را برای یک طراح ( اگر طراح ندارید مشکلی نیست خودمان طراحی میکنیم ) ارسال کنید تا مطابق نمونه های بالا با نکات ذکر شده طرح کلیشه شما را طراحی کند. دقت کنید که چاپ روی بالشتک هوا به صورت تک رنگ یا دو رنگ انجام میشود و باید بسته به انتخاب چاپ تک رنگ یا دورنگ برای شما کلیشه ساخته شود.
  2. طرح خود را برای ما ارسال کنید سپس یک فایل pdf مثل تصویر بالا با ابعاد برای شما آماده میشود و ارسال میگردد.
  3. پس از تایید شما کلیشه ساخته میشود.

این مرحله فقط برای بار اول سفارش است بعد از آن دیگر نیاز به ساخت کلیشه نخواهید داشت. ساخت کلیشه حدود یک هفته زمان میبرد.

چاپ روی بالشتک هوا

پس از ساخت کلیشه باید چاپ روی رول های بالشتک با استفاده از کلیشه ای که در مرحله قبل برای شما ساخته شد صورت گیرد.

  1. چاپ روی بالشتک همانطور که گفته شد به صورت تک رنگ یا دو رنگ انجام میشود و شما در مرحله چاپ رنگ مورد نظر خود را به ما اعلام میکنید. پیشنهاد میکنیم از رنگ سازمانی یا رنگ مشکی استفاده کنید.
  2. بعد از انتخاب رنگ مورد نظر مقدار سفارش خود را اعلام کنید ( حداقل سفارش 100 کیلو )
  3. برای تولید رول های بالشتک باید سایز مورد نیاز خود را نیز اعلام کنید(میتوانید از سایز های مختلف هرچقدر که میخواهید سفارش دهید مجموع رول های چاپدار باید 100 کیلو باشد) که میتوانید سایز اختصاصی خود را سفارش دهید یا از سایز های اصلی ما سفارش دهید.
ابعاد بالشتک های هوا

زمان چاپ روی رول های بالشتک هوا از یک هفته تا دو هفته زمان میبرد.

نکات مهم در سفارش رول بالشتک چاپدار

چاپ روی رول های بالشتک هوا با دستگاه های چاپ رگباری انجام میشود این به این معنی است که لوگو یا طرح شما دقیقا وسط بالشتک هوا قرار نمیگیرد ولی با توجه به پیوسته بودن بالشتک های هوا و اندازه ی درست برای طرح سفارشی روی هر بالشتک هوا طرح شما به صورت کامل قابل مشاهده است.

چاپ وسط بالشک هوا

لطفا از سفارش طرح های تمام رنگ خودداری کنید زیرا جذابیت خاصی ندارد و استفاده زیاد از رنگ باعث رنگ دادن بالشتک ها میشود.

رول بالشتک هوا تمام رنگ

از رنگ هایی با کنتراست بالا استفاده کنید زیرا بالشتک های هوا شفاف هستند و برای جلوه بهتر طرح شما نیاز است رنگ ها کنتراست خوبی داشته باشند.

چاپ با رنگ خوب

صنعت چاپ و بسته بندی روی بالشتک های هوا یک صنعت نوین است و چاپ روی رول های بالشتک هوا یک فرایند تخصصی است و بهتر است توصط تولیدکننده رول های بالشتک هوا انجام شود.

مطالب مفید بود ؟

امیرحسین امان اللهی
سلام امیرحسن امان اللهی متخصص در زمینه دستگاه های تولید و بسته بندی در مقالات من میتوانید با تکنولوژی و دستگاه های روز صنعت چاپ و بسته بندی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *