سفره یک بار مصرف

سفره یک بار مصرف

سفره یک بار مصرف یکی از مواردی است که در خرید پلاستیک باید توجه زیادی نسبت به آن داشته باشید.با ما همراه باشید تا نکات مهم در این زمینه را برای شما توضیح داده و آن ها را برسی کنیم.

در هنگام خرید دقت کنید!

سفره یک بار مصرف یکی از دسته مواردی است که قطع به یقین روزانه خیلی زیاد توسط خیلی از خوانواده های ایرانی استفاده میشود،پس چه بسا بهتر است که در هنگام خرید به بعضی از نکات دقت داشته باشید.

یکی از نکات مهم در این زمینه این است که این سفره ها به هیچ وجه نباید بوی نامطبوع داشته باشند و همچنین باید توجه داتشته باشید که این سفره ها باید کاملا استاندارد باشد.برای مثال میتوانید از سفره هیدیکا استفاده کنید که به طور کاملا بهداشتی تهیه شده است.

سفره جنس های مختلف دارد | سفره یک بار مصرف

نکته ای که باید در مورد سفره بدانید این است که این سفره ها صرفا پلاستیکی نیستند و از جنس های حصیری،پارچه ای،پلاستیکی و عنواع نایلون یکبار مصرف نیز یافت میشود.

ولی به جد میتوان گفت که بهترین نوع اینگونه سفره ها جنس پلاستیکی آن میباشد.گفته شد سفره های پلاستیکی به این دلیل که این سفره ها رطوبت را به خود جذب نمیکنند و یک اصل مهم در اینگونه سفره ها عدم جذب رطوبت میباشد.

نکات مهم در سفره های یک بار مصرف

و اما به نکات مهم در سفره یک بار مصرف میرسیم که نیاز دانستیم حتما به آن ها اشاره کنیم که هم وطنان ما بتوانند به صورت کاملا بهداشتی و با خیال راحت از اینگونه سفره ها استفاده کنند.

  1. اولین نکته مهم در سفره های یکبار مصرف این است که سفره باید حتما از مواد نو تولید شده باشد.برای فهمیدن این موضوع میتوانید به وی آن دقت کنید،همانطور که گفته این سفره ها نباید بوی نامطبوع داشته باشند.همچنین باید فاقد انواع ذرات ریز پراکنده سیاه رنگ باشند و همچنین باید رنگ شفاف و روشنی داشته باشد.
  2. از خرید سفره هایی که گرد و خاک را به خود جذب میکنند خود داری نمایید.همچنین از انواع سفره هایی که نقوش برجسته دارند استفاده نکنید.از سفره هایی که پشت و روی آن ها به سختی قابل شناسایی است نیز استفاده نکنید.
  3. اگر قصد جمع کردن سفره را دارید دقت داشته باشید که آن سفره را به هیچ وجه به صورت لوله مانند جمع نکنید.چرا که با اینکار سمتی از سفره که با زمین برخورد داشته است نیز با قسمت سالم برخورد پیدا میکند.سعی کنید که دو سفره را روی هم قرار دهید و بعد از آن شروع به جمع کردن سفره کنید.

زمان استفاده

نکته ای که باید به آن توجه زیادی داشته باشید این است که نباید هر زمانی که میخواهید غذا را صرف کنید از سفره استفاده کنید.زمان استفاده از این سفره ها هر کجا که باشد،مطمئن باشید که در کنار خانواده و در خانه نیست.

بهترین زمانی که میخواهید از سفره های یکبار مصرف استفاده کنید بیشتر مربوط به مهمانی ها و همچنین پیکنیک ها میشود.دلیل اینکه گفتیم در همیشه از این سفره ها استفاده نکنید این بود که این سفره ها به هر حال ضرر را دارند و استفاده بیش از حد از آن ها باعث آسیب رساندن به خودتان و خوانواده تان است.

علامت استاندارد | سفره یک بار مصرف

یکی از مهم ترین نکات در سفره یک بار مصرف این است که باید به علامت استاندارد موجود در بسته بندی آن توجه داشته باشید.این علامت خیلی مهم و جدی است و عدم توجه به آن میتواند ضرر زیادی برای سلامتی شما به همراه داشته باشد.

همچنین توجه داشته باشید که سفره های یکبار مصرف موجود در بازار به دو شکل تک لایه و دو لایه نیز وجود دارند.تک لایه ها از پلی اتلین و دو لایه از از جنس پلی اتلین و کاغذ است و وقتی که شما به علامت استاندارد در بسته بندی این سفره توجه کنید میتوانید تا حد خیلی زیادی از ضرر ها حاکی از این سفره ها کم کنید.

به نقوش موجود در سفره دقت کنید

شاید شما هم تا به حال به نقوش موجود در سفره یک بار مصرف دقت کرده اید.توجه داشته باشید که این نقوش نباید به راحتی پاک بشوند.باید دست خود را روی این نقوش به صورت مکرر بکشید،اگر مرکب نقوش روی سفره پاک شد و جذب دست شما شد نشان دهنده آن است که آن سفره اصلا مناسب نمیباشد.

اینگونه سفره ها میتوانند به راحتی مواد شیمیایی خودشان را جذب غذای شما کنند و به راحتی به شما آسیب برسانند.همچنین ضرر واقعی را وقتی متوجه میشوید که نان داغ را روی این سفره ها قرار میدهید،در این لحظه است که تمامی مواد شیمیایی موجود در سفره جذب نان میشود و در صورت میل کردن نان ضرر زیادی را متحمل خواهید شد.

asnplast | سفره یک بار مصرف

ما یعنی asnplast در فروشگاه اینترنتی خود خدماتی را ارائه دادیم که باعث جذب خیلی از مشتریان عزیزمان شده است.پیشنهاد میشود که مروری روی وب سایت ما داشته باشید تا از خدمات ما آگاه شوید.

به طور مثال میتوانید به قسمت سفره یکبار مصرف مراجعه کنید تا بتوانید از محصولات موجود ما آگاه شوید.توجه داشته باشید که اگر بخواهیم به طور کلی به فروشگاه بند و بس نگاهی بیندازیم میتوانیم بگوییم که یکی از بهترین و مورد اعتماد ترین وبسایت ها در زمینه خرید پلاستیک میباشد.در ادامه ما همراه باشید تا چند مثال از سفره یکبار مصرف را برای شما بزنیم.

سفره هیدیکا:

یی از بهترین سفره ها که از جذب آب نیز جلو گیری میکند و قیمتی بصرفه نیز دارد که باعث شده که خیلی از مشتریان ما این سفره را انتخاب کنند.

سفره آرپی: | سفره یک بار مصرف

این سفره که در رنگ ها مختلف نیز موجود میباشد از مواد اولیه پلی اتلین میباشد که همین موضوع مهر بهداشتی بودن این سفره نیز میباشد.

سفره رز:

یکی دیگر از بهترین سفره یک بار مصرف که برای مهمانی ها،پیک نیک ها،دور همی ها و… میتواند به خوبی مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین دیگر نیازی به شست و شو نخواهید داشت.

سفره نفیس:

اگر بخواهیم از لحاط کیفیت به این سفره نگاه کنید میتوانیم بگوییم که تقریبا شبیه به سفره آرپی میباشد.همچنین توجه داشته باشید که این سفره در عرض یک متری میباشد که وزن آن 200 گرم بوده و دارای 25 قطعه نیز میباشد.

مطالب مفید بود ؟

امیرحسین امان اللهی
سلام امیرحسن امان اللهی متخصص در زمینه دستگاه های تولید و بسته بندی در مقالات من میتوانید با تکنولوژی و دستگاه های روز صنعت چاپ و بسته بندی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *