بسته بندی فروشنده خاموش

بستهبندی شیک

 

بسته بندی فروشنده خاموش که این روز ها شعار هر شرکت چاپ و بسته بندی شده اما اینجا میخواهیم دلیل لقب دادن فروشنده را به بسته بندی برسی کنیم. واقعا چرا شرکت های موفق بسیار روی بسته بندی مدرن و زیبا حساس هستند.

 علت نام دادن بسته بندی به فروشنده خاموش

تاثیر بسته بندی بر روی جذب مشتریان یکی از نکاتی که تمامی مشاورین و بازریاب های موفق به شرکت ها و فروشندگان توصیه میکنند است. شما با بسته بندی خلاقانه محصولات خود در واقع باعث با ارزش تر شدن محصول خود میشوید اما چگونه?

بسته بندی ارزان

هنگامی که شما عزیزان بسته بندی شیک و مجللی داشته باشید به مشتری این حس را القا میکنید که شما محصولی با کیفیت و همچنین خاص دارید که لایق بسته بندی زیبا و شیک است. علاوه بر این با یک بسته بندی ایمن شما خیال خود را از نظر سالم رسیدن محصول به دست مصرف کننده راحت میکنید.

بسته بندی فروشنده خاموش است را بیشتر فروشگاه های آنلاین درک میکنند. زیرا هیچ ارتباط فیزیکی  رو در رو با مشتری ندارند. از این رو باید با استفاده از تبلیغات متنوع و همچنین بسته بندی خلاقانه مشتری ها را به سمت خود جذب کنند. شما میتوانید با استفاد از روانشناسی رنگ ها و استفاده از استایل ها و رنگ های سازمانی مشتری های خود را به مشتریان ثابت تبدیل کنید. که استفاده از این استایل ها و رنگ ها تنها با کمک یک بسته بندی خاص و ویژه امکان پذیر است.

شما باید از بسته بندی هایی استفاده کنید که قابلیت چاپ و سفارشی سازی داشته باشند. در ادامه میخواهیم به شما روشی نوین در بسته بندی را معرفی کنیم که تمامی قابلیت ها را به بهترین شکل دارد.

بسته بندی ایمن باشد یا خلاقانه مسئله این است?

یکی از سوالاتی که اغلب مدیران کسب و کار های آنلاین از خود میپرسند این مورد است یا خودمونیش بسته بندیم خوشگل باشه یا به هر قیمتی مقاومت زیادی داشته باشه.

دوستان هر دو مورد هم بسته بندی خلاقانه و هم بسته بندی ایمن در یک بسته بندی خوب نقشی اساسی دارند. برای مثال اگر بسته بندی خلاقانه و زیبا نباشد مشتری ترغیب به خرید نمیشود. از طرفی اگر ایمنی مناسبی برای بسته بندی خود در نظر نگیریم امکان دارد بعد از خرید محصول ما توسط مشتری هنگام حمل و نقل آسیب ببیند و موجب نارضایتی مشتری شود. پس هر دو مورد بسیار مهم هستند.

بسته بندی ایمناما حال مشکل اینجاست چه نوع بسته بندی هر دو مورد را به طور کامل پوشش میدهد?

نایلون های حبابدار بسیار محافظت خوبی انجام میدهند اما به قدر کافی زیبا نیستند و مشتری حس خوبی دریافت نمیکند. از طرفی کارتن های شیک بسته بندی بدون نایلون های حبابدار موجب آسیب دیدن محصولات میشوند. حال ما بسته بندی جدیدی را در ایران پایه گذاری کردیم که در ادامه با آن آشنا میشوید.

بسته بندی با استفاده از فروشنده خاموش بالشتک هوا

یکی از بروز ترین روش های بسته بندی که تازه وارد ایران شد است بسته بندی به کمک رول بالشتک هوا است. این بالشتک های هوا قابلیت چاپ طرح سفارشی متناسب با برند تجاری شما را دارند. همچنین شما میتوانید بالشتک های هوا را در سایز های مختلفی سفارش دهید تا متناسب با جعبه و طراحی خود محصولاتتان را بسته بندی کنید.

این بالشتک های هوا علاوه بر مشتری پسند بودن و زیبایی بسته بندی شما مزیت های فراوانی برای شما فروشنده هم دارند.

1- رول های بالشتک هوا به صورت باد نشده در اختیار شما قرار میگیرد که موجب میشود حمل و نقل آنها برای شما بسیار آسان تر باشد.

2-بالشتک های هوا باد نشده حجم زیادی نمیگیرند و شما دیگر نیازی به داشتن انباری جهت نگهداری از آنان نخواهید داشت و در هزینه شما صرفه جویی میشود.

3-سرعت  بسته بندی شما را بسیار زیاد میکند و شما با استفاده از دستگاه تولید بالشتک هوا هنگام استفاده بالشتک ها را باد میکنید و در بسته بندی خود استفاده میکنید.

4- شما با چاپ لوگو و طرح سازمانی خود روی بالشتک های هوا میتوانید هنگام فروش هم تبلیغ محصولات خود را انجام دهید.

6- قیمت این بالشتک های هوا ارزان تر از سایر ضربه گیر های بسته بندی است و از نظر اقتصادی انتخابی مناسب است.

اگر در مورد این محصول کنجکاوی بیشتری دارید میتوانید مقاله بالشتک هوا ضربه گیر را بخوانید. اما برای درک بهتر از کار این دستگاه میتوانید ویدیو زیر را مشاهده کنید.

همانطور که دیدید رول های بالشتک هوای خام را شما درون دستگاه قرار میدهید سپس با به کار انداختن دستگاه ، شما در مدت زمان کمی مقدار زیادی بالشتک هوا خواهید داشت. حال به نظر شما استفاده از این دستگاه با توجه به مزیت های بالا بهتر از نایلون حبابدار و سایر ضربه گیرهای قدیمی نیست?

برامون توی نظرات بنویس لطفا?

بسته بندی خوب پر هزینس چیکار کنم ?

یک نکته ای را دوست دارم باهاتون در  میان بگذارم که حاصل چندین سال کارم هست. همیشه چنتا هزینس که بهتون با سودش برمیگرده. اول هزینه ای هست که شما برای تبلیغات انجام میدهید. دوم هزینه ای که برای بالا بردن کیفیت خدمت رسانی و بسته بندی خود میکنید. یک مورد هم شما بنویسید. در ضمن شما با خرید دستگاه بسته بندی مناسب میازی به هزینه ریادی نخواهید داشت.

در واقع شما عزیزان نباید بالا بردن کیفیت بسته بندی خود را یک هزینه ببینید زیرا در زمان کوتاهی این کار مشتریان شما را چندین برابر میکند. من نمی گویم که بروید با طلا بسته بندی بکنید اما عزیز دل دیگه کاغذ باطله و هر آشغالیو برای بسته بندی استفاده نکن چون دیگه مثل قبل نیست مردم عقلشون آقا تو چشم شونه? هر چقدر شیک تر بهتر. برای مثال یک توصیه دارم برای فروشندگان کیف و کفش من غالبا در فروشگاه ها دیدم که حتی برند های معروف هنوز با استفاده از کاغذ باطله کیف های خود را پر میکنند. 

 

دوستان اون دوره تموم شد الان وقت تغییر در شیوه بسته بندی است. همین دوست عزیز با استفاده از چند عدد از همین بالشتک هوا میتواند بسیار زیبا داخل کیف خود را پر کند. در ضمن با چاپ لوگو و برند خود روی بالشتک ها زیبایی مضاعفی را به محصول خود ببخشد.

به امید جیب پر پول و موفقیت تک تک شما عزیزان❤️

مطالب مفید بود ؟

امیرحسین امان اللهی
سلام امیرحسن امان اللهی متخصص در زمینه دستگاه های تولید و بسته بندی در مقالات من میتوانید با تکنولوژی و دستگاه های روز صنعت چاپ و بسته بندی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *