بسته بندی پست

بسته بندی پست

بسته بندی پست مقوله ای است که در عین سادگی نکات بسیار مهمی را دارد که باید به آن در هنگام بسته بندی توجه زیادی داشته باشید.با فروشگاه بند و بس همراه باشید تا این نکات را به صورت کامل به شما دوستان عزیز معرفی کنیم و آن ها را برسی کنیم.

بسته بندی پست چگونه است ؟

بسته بندی پست و یا پکیجینگ یکی از کار هایی است که در شاید ساده باشد ولی حساسیت زیادی دارد.این حساسیت بستگی به محصول و بسته ای دارد که پست میشود و میتوان گفت که هرچقدر بسته مورد نظر مهم تر باشد ، حساست نیز بیشتر میباشد.

در واقع بسته بندی پستی بستگی به جنس بسته مورد نظر که میخواهد پست شود دارد.توجه داشته باشید که برای پست کردن بسته های درون شهری و بیرون شهری باید از قوائد خاصی پیروی کنید که ما در ادامه آن ها را به شما دوستان عزیز معرفی خواهیم کرد.

یکسری نکاتی وجود دارند که همه ما آن ها را میدانیم و ما در این قسمت فقط و فقط میخواهیم که آن ها را یاد آوری کنیم.اولین نکته ای که باید به آن توجه زیادی داشته باشید این است که فضای خالی درون بسته بندی پست قراد ندهید.چرا که این عمل باعث میشود که در حین حمل و نقل ، بسته شما بر اثر همان فضای خالی تکان بوخورد و در نتیجه احتمال آسیب رسیدن به آن خیلی زیاد میشود.

همچنین نکته ای دیگر که باید به آن توجه زیادی داشته باشید این است که از بسته بندی های ضد آب استفاده کنید ، چرا که این احتمال وجود دارد که بر اثر رطوبت ، به بسته شما آسب وارد شود.اگر میخواهید که از وکیوم استفاده نکنید تنها کافی است که از یک کیسه پلاستیکی استفاده کنید و هیچ ضرورتی برای استفاه از وکیوم وجود ندارد.

اهمیت بسته بندی برای ارسال کالا

اهمیت بسته بندی برای ارسال کالا

اگر بخواهید که امانتی و یا هر چیز دیگری را به دست یک دوست برسانید باید در حفظ آن کوشا باشید ، همچنین اگر میخواهید که محصول و یا هرچیز دیگری را برای مشتری بفرستید باید در حفظ آن باید خیلی کوشا تر باشید زیرا مشتری دوست شما نیست.

همچینی بسته بندی شما معرفی کننده برند و کیفیت محصولات شما است و مشتری در اولین نگاه بسته بندی شما را قضاوت خواهد کرد نه محصول شما را!

اهمیت مرسوله ها و بسته بندی پست برای این مرسوله ها بسیار بالا میباشد و همچنان تاکید بسیار زیادی داریم که به نکات ذکر شده توجه بالایی داشته باشید و از آن ها پیروی کنید تا مشکلی برای بسته های پستی شما پیش نیاید.

در ادامه روش های بسته بندی انواع محصولات را به شما معرفی میکنیم.

بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی معمولا در رستوران ها مورد استفاده قرار میگیری و باید به شکلی باشد که با دمایی که مشتریان انتظار دارند به دستشان برسد.برای مثال فرض کنید که میخواهید یک پرس چلوکباب به دست مشتریان برسانید ، اگر این پرس یخ باشد مطمئن باشید که آن مشتری عصبانی شده و دیگر به رستوران مورد نظر سفارشات خود را نمیدهد.

همچنین باید بسته بندی شما برای مواد غذایی به گونه ای باشد که عطر و طعم مواد غذایی حفظ شود. به این منظور بهترین روش برای بسته بندی مواد غذایی استفاده از دستگاه بسته بندی وکیوم است که علاوه بر حفظ عطر و طعم مواد غذایی ماندگاری آنها را هم افزایش دهد.

این موضوع یک امر طبیعی میباشد و رستوران ها نیز به این نتیجه رسیده اند که ظروف عایق دارد میتواند جلوی هدر رفتن گرما را تا حد بسیار زیادی بگیرد.توجه داشته باشید که این گونه ظروف درر هایی دارند که به محکمی بسته شده و کیپ میشوند و جلوی نشت کردن روغن های مواد غذایی را نیز به خوبی میگیرند.همچنین استفاده از ترموباکس برای مواد قضایی نیز توضیه میشود.

بسته بندی لوازم آرایشی

همانطور که همه شما دوستان عزیز نیز میدانید ، لوازم آرایشی بسیار حساس هستند و برای پست کردن آن ها باید حساسیت خیلی بیشتری را نسبت به دیگر مرسولات پستی به خرج دهید.این موضوع که این لوازم نسبت به گرما حساسیت نشان میدهند و به سرعت آب میشوند به شما ثابت میکند که باید در بسته بندی لوازم آرایشی توجه خیلی بیشتری داشت.

باید برای بسته بندی لوازم آرایشی از بسته بندی های خنک استفاده کنید.همچنین توجه داشته باشید که این لوازم شیشه بسیار ظریفی دارند و در نتیجه باید از بسته بندی ضد ضربه نیز برای این امر استفاده کنید.

بسته بندی اشیا شکستنی

بسته بندی اشیا شکستنی

پیشنهاد ما این است که اگر میخواهید محصولات آسیب پذیر را پست کنید و در واقع بسته شما حساس میباشد و باید در بسته بندی پست از ضربه گیر های بسته بندی استفاده کنید.توجه داشته باشید که مدل های مختلفی از این ضربه گیر های در بازار وجود دارند و باید با توجه به هزینه و کاربرد آنها برای محصول شما آن را انتخاب کنید.

یکی از ضربه گیر هایی که برای بسته بندی های پست و کارتنی بسیار مناسب است بالشتک هوا است که با توجه به حجم زیادی که دارد فضای داخل کارتن را پر میکند و از تکان خوردن محصول جلوگیری میکند.

بعلاوه بالشتک هوا به واسطه حجم هوای زیادی که دارد از جمله ایمن ترین ضربه گیر های بست بندی است که شما میتوانید با خداقل هزینه آن را تهیه کنید.

اگر به دنبال خلاقیت در بسته بندی خود هستید باز هم بالشتک هوا بهترین گزینه است زیرا قابلیت چاپ طرح و لوگو خود را روی آن دارید که میتواند به برند سازی شما بسیار کمک کند.

دستگاه تولید بالشتک هوا راه کار مطمئن

دستگاه تولید بالشتک هوا zl1000

یکی از دسته مواردی که میتواند تا حد خیلی زیادی به شما دوستان عزیز کمک کند که جلوی آسیب رسیدن به بسته های خود را بگیرید بالشتک های هوا میباشد.توجه داشته باشید که اگر دارای شغل اینترنتی یا هر چیز دیگری هستید که با پست کردن مرسولات سروکار دارید ، پیشنهاد میشود که حتما از دستگاه تولید بالشتک هوا استفاده کنید.

این دستگاه میتوانید به راحتی و با کمترینبرای بسته بندی پست از آن استفاده کنید. این دستگاه رول های فشرده بالشتک هوا و نایلون حبابدر را به بالشتک ها و نایلون حبابدار های پر باد و قابل استفاده تبدیل میکند. مزیت استفاده از این دستگاه کاهش هزینه حمل و نقل و کاهش هزینه انبارداری شما است. زیرا هنگامی که شما بالشتک هوا یا نایلون حبابدار را به صورت باد شده خریداری میکنید حجم بسیار زیادی دارد که باعث میشود هزینه ای مربوط به انبار داری و خمل و نقل این ضربه گیر ها بسیار پایین بیاید. بعلاوه پر باد ماندن ضربه گیر های بسته بندی داخل انبار پس از مدتی باعث کاهش باد آنها و افت کیفیت آنها میشود.

شما میتوانید با استفاده از دستگاه تولید بالشتک هوا ضربه گیر های بسته بندی خود را همزمان تولید و مصرف کنید.3

کلام آخر

خیلی از امورات شخصی و یا شغلی ما امروزه بر اساس نامه و مرسولات مختلف میگذرد و ما نیز باید در حفظ و نگهداری آن ها بسیار کوشا باشیم.یکی از بهترین کار ها برای نگهداری به نحو احسنت از مرسولات ، استفاده از بسته بندی پست به صورت مناسب و استاندارد است.

پیشنهاد میشود که مقالات قبلی ما را نیز مشاهده کنید و از آن ها برای دیگر امورات نیز استفاده کنید.همچنین توجه داشته باشید که فروشگاه بند و بس بهترین محصولات را با بهترین کیفیت در اختیار شما دوستان عزیز قرار میدهد تا بتوانید بهترین بسته بندی را انجام دهید ، تنها کافی است که برای خرید دستگاه های بسته بندی و دیگر محصولات به فروشگاه ما مراجعه کنید.

مطالب مفید بود ؟

امیرحسین امان اللهی
سلام امیرحسن امان اللهی متخصص در زمینه دستگاه های تولید و بسته بندی در مقالات من میتوانید با تکنولوژی و دستگاه های روز صنعت چاپ و بسته بندی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *